КІНОКІМЕРІЯ

73000, м. Херсон, вул. Перекопська, 11, ККЗ Ювілейний

2021

КІНОКІМЕРІЯ

Міжнародний фестиваль

Місце проведення:

Умови участі

Міжнародний кінофестиваль КІНОКІМЕРІЯ

Положення та умови

Шановні колеги!
Запрошуємо Вас взяти участь у ХVІ кінофестивалі «КІНОКІМЕРІЯ».
ХVІ кінофестиваль «КІНОКІМЕРІЯ» присвячено 25-й річниці «Дня Українського кіно», і відбудеться в місті Херсоні з 10 по 12 вересня 2021 року.

Роботи для участі у XVІ Міжнародному фестивалі аматорського кіно «КІНОКІМЕРІЯ» приймаються до 1 серпня 2021 року. Дуже важливо вчасно зареєструвати фільм на сайті кінофестивалю «КІНОКІМЕРІЯ» та надіслати його або посилання на скачування на електронну пошту кінофестивалю – дедлайн 1 серпня 2021.
У програмі ХVІ кінофестивалю «КІНОКІМЕРІЯ» традиційно проходитимуть усі програмні заходи: перегляд фільмів, прес-конференції, обговорення конкурсних робіт з членами журі та нагородження.
Серед загальної кількості зареєстрованих кіноробіт Журі проводить відбір фільмів та формує конкурсну програму фестивалю.
Список фільмів конкурсної програми буде оприлюднено на сайті кінофестивалю до 1 вересня 2021 року.
Зареєстровані учасники будуть мати можливість переглянути фільми надіслані на конкурс, демонстрація яких відбудеться на великому екрані в ККЗ «Ювілейний», а також за інтернет посиланням.
Усі бажаючі можуть зареєструватися на офіційному сайті та прийняти участь у роботі фестивалю за умов, якщо не буде встановлено жорстких карантинних обмежень. При цьому оплата за проживання та харчування здійснюється ними за власний рахунок.
Автори фільмів, включених в конкурсну програму, отримають персональне запрошення на участь в роботі фестивалю, при цьому витрати на проживання та харчування Оргкомітет фестивалю бере на себе (умови запрошення «один фільм – один автор або представник творчої групи»).
Журі ХVІ кінофестивалю «КІНОКІМЕРІЯ» буде також проводити відбір кращих фільмів для формування програми від України для участі у наступних Міжнародних фестивалях непрофесійного та незалежного кіно UNICA.
Фестиваль «КІНОКІМЕРІЯ» проводиться під патронатом Міжнародної спілки кіно при ЮНЕСКО (UNICA) за організаційної та фінансової підтримки Державного Агентства України з питань кіно, Національної спілки кінематографістів України, Департаменту реалізації гуманітарної політики Херсонської обласної державної адміністрації, КП «Кіновідеопрокат» Херсонської обласної ради.
ОРГКОМІТЕТ

Місце проведення:

Як дістатись?

Схеми та маршрути проїзду

Місце проведення:

Історія фестивалю

Галерея, переможці, склад жюрі

Дізнайтесь про багаторокову історію фестивалю

Оргкомітет

кінофестиваль «Кінокімерія»

Євгеній Максимов

Євгеній Максимов

Директор Міжнародного фестивалю аматорського кіно "КІНОКІМЕРІЯ"

Олексій Голубков

Олексій Голубков

член правління Громадської організації «Фестиваль КІНОКІМЕРІЯ»

Віктор Бикодир

Віктор Бикодир

Член оргкомітету, художній керівник фестивалю "КІНОКІМЕРІЯ"

Програма фестивалю

Детальний розклад фестивалю

Переглянути деталі

Місце: Херсон вул. Перекопська, 11,ККЗ "ЮВІЛЕЙНИЙ"

Переглянути деталі

Місце: Херсон вул. Перекопська, 11,ККЗ "ЮВІЛЕЙНИЙ"

Партнери

фестивалю

Останні новини

кінофестивалю

Программа фильмов , представленная „КИНОКИММЕРИЕЙ” на 73 международном фестивале авторского кино „UNICA”, который проходил в г.Люксембург  20-28.08 2011г., завоевала две бронзовые медали и три диплома.
12.05.2021

Программа фильмов , представленная „КИНОКИММЕРИЕЙ” на 73 международном фестивале авторского кино „UNICA”, который проходил в г.Люксембург 20-28.08 2011г., завоевала две бронзовые медали и три диплома.

1. Бронзовая медаль за фильм “В середине” Алена Потемкина. г. Киев. 2. Бронзовая медаль за фильм “Этаж No. 4”, Максим Дончик, г.Киев. 3. Почетный Диплом УНИКИ за фильм “Сталкеры на один день”, автор  Николай Могиленко, г Сумы. 4. Почетный Диплом УНИКИ за фильм “Вино из одуванчиков” – студия “Веснянка”, г. Днепропетровск. 5. Диплом УНИКИ за […]

Читати більше
ХV МІЖНАРОДНИЙ КІНОФЕСТИВАЛЬ АМАТОРСЬКОГО КІНО «КІНОКІМЕРІЯ 2020» В УМОВАХ ПАНДЕМІЇ COVID-19
12.05.2021

ХV МІЖНАРОДНИЙ КІНОФЕСТИВАЛЬ АМАТОРСЬКОГО КІНО «КІНОКІМЕРІЯ 2020» В УМОВАХ ПАНДЕМІЇ COVID-19

«Молодий вчений» • № 10 (86) • жовтень, 2020 р.                                            КУЛЬТУРОЛОГІЯ   Лебєдєва Н.А. Міжнародна Кадрова Академія (м. Київ); Євразійська Академія телебачення і радіо    ХV МІЖНАРОДНИЙ КІНОФЕСТИВАЛЬ АМАТОРСЬКОГО КІНО «КІНОКІМЕРІЯ 2020»                                                В УМОВАХ ПАНДЕМІЇ COVID-19   Анотація. Складна епідеміологічна ситуація, що склалася у світі, викликала проблеми проведення провідних культурологічних заходів. Ювілейний фестиваль «Кінокімерія» […]

Читати більше

Галерея фото

більше фото в розділі історія

Реєструйся вже зараз!

Ти ще не з нами?

Купа вражень та нових знань. Приєднуйся!

ОБІЦЯЄМО НЕ СПАМИТИ. ТІЛЬКИ КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ.