Міжнародий кінофестиваль «КІНОКІМЕРІЯ»

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі ХV кінофестивалю «КІНОКІМЕРІЯ», який відбудеться в онлайн форматі  у вересні 2020 року  з 24  по 27 вересня.

Роботи для участі у XV Міжнародному фестивалі «КІНОКІМЕРІЯ» приймаються до 14 вересня 2020 року. Дуже важливо вчасно зареєструвати фільм на сайті кінофестивалю «КІНОКІМЕРІЯ» – дедлайн 14 вересня 2020.

У програмі ХV кінофестивалю «КІНОКІМЕРІЯ» в онлайн-форматі традиційно проходитимуть усі програмні заходи: перегляд фільмів членами журі, прес-конференції,  обговорення конкурсних робіт та нагородження. Серед загальної кількості зареєстрованих кіноробіт Журі проводить відбір фільмів та формує конкурсну програму фестивалю. Фільми які потраплять до конкурсної програми, продемонструють онлайн за згодою учасників. Робота Журі буде організована у реальному форматі з додатковим залученням власної онлайн-платформи.

Карантинні обмеження унеможливлюють проведення ХV кінофестивалю «КІНОКІМЕРІЯ» так, як це робилося зазвичай – разом з Вами. Але це не тільки виклик, а й неймовірні можливості – аматорське кіно цього року може завітати у кожен український дім».

Також Журі ХV кінофестивалю «КІНОКІМЕРІЯ» буде проводити відбір кращих фільмів для формування програми від України для участі у наступних Міжнародних фестивалях непрофесійного та незалежного кіно UNICA.

Фестиваль «КІНОКІМЕРІЯ» проводиться під патронатом Міжнародної спілки кіно при ЮНЕСКО (UNICA) за організаційної та фінансової підтримки Державного агентства України з питань кіно, Національної спілки кінематографістів України, Департаменту реалізації гуманітарної політики Херсонської обласної державної адміністрації , КП «Кіновідеопрокат» Херсонської обласної ради.

Оргкомітет   

Social Share