Шановні колеги!
Запрошуємо Вас взяти участь у ХVІ кінофестивалі «КІНОКІМЕРІЯ».
ХVІ кінофестиваль «КІНОКІМЕРІЯ» присвячено 25-й річниці «Дня Українського кіно», і відбудеться в місті Херсоні з 10 по 12 вересня 2021 року.

Роботи для участі у XVІ Міжнародному фестивалі аматорського кіно «КІНОКІМЕРІЯ» приймаються до 1 серпня 2021 року. Дуже важливо вчасно зареєструвати фільм на сайті кінофестивалю «КІНОКІМЕРІЯ» та надіслати його або посилання на скачування на електронну пошту кінофестивалю – дедлайн 1 серпня 2021.
У програмі ХVІ кінофестивалю «КІНОКІМЕРІЯ» традиційно проходитимуть усі програмні заходи: перегляд фільмів, прес-конференції, обговорення конкурсних робіт з членами журі та нагородження.
Серед загальної кількості зареєстрованих кіноробіт Журі проводить відбір фільмів та формує конкурсну програму фестивалю.
Список фільмів конкурсної програми буде оприлюднено на сайті кінофестивалю до 1 вересня 2021 року.
Зареєстровані учасники будуть мати можливість переглянути фільми надіслані на конкурс, демонстрація яких відбудеться на великому екрані в ККЗ «Ювілейний», а також за інтернет посиланням.
Усі бажаючі можуть зареєструватися на офіційному сайті та прийняти участь у роботі фестивалю за умов, якщо не буде встановлено жорстких карантинних обмежень. При цьому оплата за проживання та харчування здійснюється ними за власний рахунок.
Автори фільмів, включених в конкурсну програму, отримають персональне запрошення на участь в роботі фестивалю, при цьому витрати на проживання та харчування Оргкомітет фестивалю бере на себе (умови запрошення «один фільм – один автор або представник творчої групи»).
Журі ХVІ кінофестивалю «КІНОКІМЕРІЯ» буде також проводити відбір кращих фільмів для формування програми від України для участі у наступних Міжнародних фестивалях непрофесійного та незалежного кіно UNICA.
Фестиваль «КІНОКІМЕРІЯ» проводиться під патронатом Міжнародної спілки кіно при ЮНЕСКО (UNICA) за організаційної та фінансової підтримки Державного Агентства України з питань кіно, Національної спілки кінематографістів України, Департаменту реалізації гуманітарної політики Херсонської обласної державної адміністрації, КП «Кіновідеопрокат» Херсонської обласної ради.
ОРГКОМІТЕТ

Social Share